Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2008

 

19.12.2008 Vianoce v spoločnosti REGINA IMPORT,s.r.o.

Podobne, ako po minulé roky, pripravila spoločnosť REGINA IMPORT,s.r.o. štedré Vianoce tým najmenším v rodinách svojich zamestnancov. Darčeky od nás však smerovali aj k deťom, ktoré k štedrovečernému stolu nezasadnú spolu so svojimi rodičmi. Veríme, že aj vďaka nám budú mať o čosi krajšie a radostnejšie Vianoce. Šťastné a veselé!

1.11.2008 Reklama Bollé na lyžiarskych strediskách

Na najväčších slovenských lyžiarskych strediskách sa budú môcť návštevníci stretnúť s reklamnými plochami prezentujúcimi značku lyžiarskych okuliarov Bollé. Ide o súčasť zimnej kampane podporujúcej predaj týchto produktov a zabezpečujúcej zvýšenie povedomia o nej. Okuliare Bollé budete môcť nájsť priamo v predajniach na vybraných lyžiarskych strediskách, ako aj vo všetkých dobrých obchodoch s lyžiarskym sortimentom.
Značka Bollé bude tiež prezentovaná v najčítanejších printových médiách na Slovensku.

29.8.2008 REGINA IMPORT CUP´08

Stalo sa už tradíciou, že vždy na konci leta organizuje spoločnosť REGINA IMPORT,s.r.o. tenisový turnaj spojený s celodenným spoločensko zábavným programom pre zamestnancov, ich rodiny a pozvaných hostí. Podujatie má vždy príjemnú atmosféru a inak tomu nebolo ani v tomto roku.
Pre športu chtivých boli aj tento krát pripravené 4 tenisové dvorce, na ktorých mohli zápoliť o prvenstvo v turnaji REGINA IMPORT CUP´08.
Pre mladších účastníkov boli pripravené atrakcie ako nafukovací hrad, súťaž zručnosti na viacerých stanovištiach, jazda na štvorkolke, alebo malovanie na tvár. Občerstvenie zabezpečovala levická reštaurácia Baran. O hudbu sa počas celého dňa a večera staral DJ David. Prekvapením podujatia boli vystúpenia superstáristov Dominiky Mirgovej a Miša Chrenka.
Oficiálnu časť akcie uzavrel velkolepý ohňostroj. Zábava tradične pokračovala až do ranných hodín.

7.8.2008 OH PEKING´08

Vzhľadom na našu dlhoročnú spoluprácu a podporu SLOVENSKÉHO OLYMPÍJSKEHO TÍMU sme mali možnosť zúčastniť sa ako súčasť oficiálnej slovenskej výpravy na OH v Pekingu.
Naživo sme sa tak mohli stretnúť našich športovcov, povzbudiť ich a tešiť sa spolu s nimi z ich úspechov. Samozrejmosťou bola aj tento krát naša podpora zabezpečujúca ochranu zraku SLOVENSKÉHO OLYMPÍJSKEHO TÍMU. Členovia slovenskej výpravy nosili slnečné okuliare značky Bollé.