Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2009

 

21.12.2009 HELMA BOLLÉ POWDER JE NAJLEPŠIA

Podľa testov realizovaných štábom relácie TEST MAGAZÍN sa najlepšou helmou na slovenskom trhu stala Bollé Powder Mat Black distribuovaná spoločnosťou REGINA IMPORT,s.r.o. Test bol zameraný na ventiláciu helmy, jej odolnosť pri náraze, komfort nosenia, možnosť používania spolu s lyžiarskymi okuliarmi, prispôsobiteľnosť helmy a celkovú kvalitu prevedenia.

Bollé Powder - najlepšia helma

Sme hrdí na to, že na nami ponúkaný produkt obstál v tvrdej konkurenci a potvrdil svoje kvality 1.miestom v teste. Viac o teste TU>>

16.12.2009 TESSA WORLEY S BOLLÉ VÍŤAZKOU OBROVSKÉHO SLALOMU

V poradí už druhé víťaztvo vo svojej kariére si vo svetovom pohári v švédskom ARE vyjazdila 20 ročná francúzka používajúca značku Bollé Tessa Worley. Po tom, ako vyhrala prvé kolo, zlato získala, keď mala najrýchlejší čas aj v druhom zjazde.Bollé gratuluje Tesse k víťazstvu a je hrdé, že patrí do jeho tímu športovcov.

Tessa lyžovala v Bollé goggloch Nova, ktoré používa pri všetkých súťažiach

17.9.2009 VÝSTAVA SILMO PARÍŽ 09

3. septembrový týždeň sme sa zúčastnili výstavy SILMO PARÍŽ 09. Ako každoročne sme sa boli pozrieť, aké sú trendy a novinky v oblasti slnečných a lyžiarskych okuliarov, ako aj okuliarových rámov na nadchádzajúci rok 2010. Samozrejmosťou bolo stretnutie s výrobcami nami distribuvaných značiek (Bollé, Serengeti, Guess, Gant, Tommy Hilfiger...).
Produktom, ktorý bol ocenený v súťaži o ten najinovatívnejší v zmysle technológie a kvality sa stali okuliare Serengeti s novými polarizačnými šošovkami PHD, ktoré sú momentálne tými najdokonalejšími na svete.

10.9. - 13.9.2009 ZÁCHRANA 2009

REGINA IMPORT,s.r.o. podporila akciu Záchrana 2009. Táto bola zameraná na prezentáciu činnosti záchránarov spojenú s cvičením a súťažou účastníkov. Išlo už o 19. ročník s medzinárodnou účasťou. Cvičenie bolo rozdelené na nočnú a denné etapy. Na účastníkov čakali simulované dopravné nehody, topiace sa dieťa v jazere, riešenie situácie po prepade banky s ranenými a pod. Návštevníci podujatia si mohli pozrieť záchranársku techniku a nahliadnuť tak "do zákulisia" záchranárskej práce. Podujatie vyvrcholilo kultúrnum podujatím na Námestí Hrdinov v Leviciach pod názvom Záchranári a verejnosť. Vystúpili na ňom kapely Robo Šimko a Masriot, ako aj skupina Komajota. Večer ukončil ohňostroj, ktorý bol zároveň aj symbolickou oslavou práce záchránorov a za ktorú im ďakujeme.

 

5.9.2009 R2 NA KDM´09

Aj za podpory našej spoločnsti a slnečných okuliarov R2 sa v sobotu 5.9.2009 v Novej Dubnici konal už 15. ročník cyklomaratónu Kelly´s Dubnický Maratón. Súťažiaci v 4 základných kategóriách mali možnosť preukázať svoju zdatnosť v neľahkom teréne.

Tí najlepší získali športové okuliare R2, ktoré sa nepochybne stanú súčasťou ich cyklistickej výbavy.
Viac informácií o okuliaroch R2 nájdete TU.

www.maraton.sk

5.9.2009 HODNOTENIE RELAX TÍMU V RÁMCI NBL´09

5. septembra vyvrcholila séria turnajov v plážovom volejbale pod názvom NBL (Nitrianska Beachvolejbalová Liga). REGINA IMPORT,s.r.o. sa do jednotlivých podujatí zapojila formou podpory - najlepší hráči mali možnosť získať slnečné okuliare a textilné doplnky značky Relax.
Relax mal zastúpenie aj v hráčskom poli. Dvojica v zložení Bibiána Breuerová a Michal Ivan sa vo farbách Relax-u pokúšala o čo najlepšie umiestnenie v celkovom hodnotení dvojíc. V tvrdej konkurencii obsadili nakoniec 8. miesto. „NBL 2009 bola oveľa náročnejšia a vyrovnanejšia než prvý ročník, kedy sme skončili v celkovom hodnotení na 2. mieste. V tomto roku sa do nej zapojili aj  volejbalisti profesionáli, viacerí amatéri na sebe zase popracovali. Preto ôsme miesto nie je prepadákom, chceli sme však skončiť lepšie,“ hodnotí ročník Michal Ivan, ktorý je zároveň organizátorom celej série. "Chcem poďakovať spoločnosti REGINA IMPORT,s.r.o. a značke Relax za podporu, ktorú nám prejavila v ročníku 2009, ako aj 2008."

24.8.2009 BOLLÉ PRE NAJLEPŠIEHO TIPÉRA

Obyvatelia Levíc a blízkeho okolia majú aktuálne možnosť zapojiť sa do tipovacej súťaže organizovanej týždenníkom MY týždeň na Pohroní a vyhrať kvalitné značkové slnečné okuliare Bollé Kicker 10215. Okuliare majú polarizačný filter a polykarbonátové šošovky, vďaka čomu sú ideálne na športové aktivity. Všetkým súťažiacom držíme palce!


Bollé Kicker 10215

14.8.2009 MOTOZRAZ NÝROVCE 2009

V Nýrovciach sa konal motozraz aj za podpory REGINA IMPORT,s.r.o. Do súťaží pre návštevníkov tohto podujatia sme venovali atraktívne motorkárske slnečné okuliare značiek Harley Davidson a Indian. Atmosféru podujatia zachytávajú fotografie uvedené nižšie.

 

4.7.2009 REGINA IMPORT BEACH VOLEY CUP 2009

Beach volejbalovú sezónu v Leviciach otvoril 4.7.2009 turnaj REGINA IMPORT CUP. O prventstvo zápolilo 10 zmiešaných trojíc. Podmienkou bolo, aby každé družstvo malo min 1 hráčku. Jedným z týmov súperiacich o čo najlepšie umiestnie bolo aj družstvo Relax.
"Vyzbrojení" slnečnými okuliarmi rovnomennej znažky úspešne zavŕšili svoje pôsobenie v turnaji, keď získali pre farby Relax 1.miesto - gratulujeme!

5.6.2009 EXPOOPTIK 2009

V dňoch 5.6. - 6.6.2009 sme sa zúčastnili optickej výstavy EXPOOPTIK 2009, ktorá sa konala v Piešťanoch. V našom stánku sme prezentovali najnovšie kolekcie slnečných okuliarov a okuliarových rámov značiek Guess, Gant, Tommy Hilfiger, Bollé, Serengeti, Polar Glare, Avanglion a mnohých ďalších.

Všetkým, ktorí sa v našom stánku zastavili ďakujeme za návštevu a tešíme sa na stretnutie o rok.