Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2010

 

1.12.2010 TESSA WORLEY VÍŤAZKOU PRETEKOU SVETOVÉHO POHÁRA V ASPENE

27.11.2010 Tessa Worley vyhrala obrovský slalom v Aspene, Colorado. Mladá Francúzka, ktorá po prvýkrát zvíťazila vo svetovom pohári v obrovskom slalome práve v Aspene v roku 2008, v sobotu zopakovala svoj úspech.

Po prvom kole bola ôsma, ale dokázala vyťažiť z chýb svojich súperiek a v rámci druhého kola si zaistila vížaztvo.

Worleyová porazila zlatú medailistku z OH Vancouver 2010, Viktoriu Rebensburg (Nemecko) o 0,01 sekundy a Kathrin Hoelzl (Nemecko) o 0,02 sekundy. Hoelzl bola tiež víťazkou svetového šampionátu vo Val d´Isére v roku 2009.

Bollé je nadšené takýmto zaslúženým úspechom, ktorý zabezpečil práve Tessin obrovský potenciál.

Tessa nosí model Nova.

Tessa Worley Bollé Bollé Nova 20568

 

6.10.2010 VÝHERCA SEPTEMBROVEJ SÚŤAŽE

Výhercom septembrovej súťaže sa stala pani  Karin Adámeková z Nitry. Získala slnečné okuliare značky Relax. Srdečne gratulujeme!

Novú súťažnú otázku na mesiac október nájdete TU>>

6.9.2010 VÝHERCA AUGUSTOVEJ SÚŤAŽE

Výhercom augustovej súťaže sa stal pán Adrian Farula z Trenčianskej Teplej. Získal športové slnečné okuliare značky R2. Srdečne gratulujeme!

Novú súťažnú otázku na mesiac september nájdete TU>>

28.8.2010 R2 NA KDM ´10

Na 16. ročníku jedného z najväčších cyklomaratónov organizovaných v SR sa aj tento krát partnersky podieľala značka slnečných okuliarov R2. Podujatie sa už tradične konalo v Novej Dubnici a nieslo názov Kelly´s Dubnický Maratón. Na pretekárov čakali dažďom premáčané trate štyroch kategórií (baby, basic, classic a hard). Víťazom za daného počasia a podmienok sa stal vpodstate každý, kto dorazil do cieľa.

Okuliarmi značky R2 boli odmenení tí najlepší – výsledkovú listinu môžete nájsť TU>>. Atmosféru tohtoročného podujatia zobrazuje foto nižšie.

26.7.2010 VÝHERCA JÚLOVEJ SÚŤAŽE

Výhercom júlovej súťaže sa stala pani Jarmila Kadlecová z Trenčína. Získala slnečné okuliare značky Relax. Srdečne gratulujeme!

Novú súťažnú otázku na mesiac august nájdete TU>>

4.6. - 5.6.2010 EXPOOPTIK´10

Začiatkom júna sme sa už tradične zúčastnili na výtave EXPOOPTIK v Piešťanoch venovanej optickej verejnosti. Opätovne bola pre nás výbornou príležitosťou na prezentáciu noviniek z našej ponuky. Pozornosť pútali najmä modely dioptrických rámov GUESS by MARCIANO a SKECHERS, ktoré mali na výstave slovenskú premiéru.

Návštevníci mali možnosť prezrieť a vyskúšať si aj ďalšie produkty, či už dioptrické rámy, alebo slnečné okuliare značiek GANT, GUESS, BOLLÉ, SERENGETI a ďalších.

 

3.5.2010 SLOVENSKÍ PARALYMPIONICI ÚSPEŠNÍ AJ VĎAKA OKULIAROM RELAX

Sme hrdí na to, že sme boli partnerom tak úspešného družstva, akým boli slovenský paralympionici vo Vancouveri 2010. Aj vďaka značke Relax sa našim športovcom podarilo dosiahnuť životné úspechy a zviditeľniť Slovensko vo svete. K úspechom im gratulujeme!

Sumár najlepších výsledkov našich športovcov si môžete pozrieť na obrázku nižšie.

9.4.2010 FIREMNÁ PORADA 2010

V bežnom "živote" pravdepodobnej každej firmy sú nevyhnutné stretnutia, na ktorých sa bilancujú dosiahnuté výsledky z období doterajších a prezentujú sa vízie do bližšieho, či vzdialenejšieho budúcna. Ide o porady organizované či už v menšom alebo väčšom rozsahu. Inak tomu nie je ani v REGINA IMPORT,s.r.o. Tá najväčšia u nás sa koná vždy 1x v roku a účastní sú na nej všetci zamestnanci spoločnosti.

Ide o celodennú akciu, ktorá v sebe kombinuje prácu, ale aj zábavu. Poradu otvoril majiteľ spoločnosti REGINA IMPORT,s.r.o. p.Dušan Foltán. Súčasťou jeho prejavu bolo aj ocenenie najlepších zamestancov uplynulého roka, ako aj zamestnancov, ktorí svoju loajalitu firme prejavujú už viac ako 5 rokov.

Po oficiálnej časti prišlo na rad športové poduatie. Tento krát zamestnanci spoločnosti bojovali o čo najlepšie umiestnenie v preteku motokár v novučičkom areáli v Dolnej Seči. Ako zápolenie prebiehalo, ukazujú fotky nižšie. Záver celodenného programu patril zábave spojenej so súťažou karaoke do ranných hodín.

12.3.-14.3.2010 BOLLÉ SNOW FEST 2010

Bollé Snow Fest 2010 štartuje v piatok 12.3.2010. Príďte si aj Vy vychutnať super atmosféru a zabaviť sa na chatu Kosodrevina na užnej strane kopca Chopok. Je pre Vás pripravený atraktívny program (Bollé Ride, Subaru Big Air, Head Waterslide; vystúpenia kapiel Para, Chikiliki-Tua, DJ-s a kopec iného). Viac info TU>>

6.3.2010 ZÁVER PROMOAKCIÍ SNOW ADVENTURE 2010 S ÚČASŤOU BOLLÉ.

V sobotu 6.3.2010 sa Bollé Team zúčastnil poslednej zo série promoakcií na najväčších lyžiarskych strediskách Slovenska. Ich návštevníci mali možnoť osobne si vyskúšať produkty značky Bollé a ešte sa popri tom aj zabaviť. Atmosféru jednotlivých podujatí opisujú fotky nižšie.

 

24.2.2010 RELAX NA FINÁLE ČESKO SLOVENSKÉHO POHÁRA VO VOLEJBALE

Historicky 1.finále česko slovenského pohára vo volejbale (ženské aj mužské) sa konalo v Leviciach dňa 24.2.2010 aj za podpory spoločnosti REGINA IMPORT,s.r.o. V dvoch zápasoch po seba sa stretli ženské tímy VK Modřanská Prostějov s VK Slávia UK Bratislava a mužské VKP Bratislava s VK DHL Ostrava.
V oboch zápasoch zvíťazili tímy z Čiech. V ženskom finále zdolali hráčky Prostějova bratislavskú Sláviu 3:0 a v mužskom podľahlo VKP českému VK DHL Ostrava 1:3.
Víťazi si okrem iného odniesli aj darčekové balíčky so sortimentom značky Relax od spoločnosti REGINA IMPORT,s.r.o.

12.2.2010 BOLLÉ NA ZOH VANCOUVER 2010

V dňoch 12.2.-28.2.2010 sa vo Vancouveri konajú zimné olympijske hry a BOLLÉ je samozrejme pritom. Rovnako, ako na predosšlích olympijskych podujatiach, aj tento krát sú BOLLÉ okuliarmi slovenského olympijskeho tímu. Našim reprezentantom držíme palce a veríme, že aj vďaka okuliarom BOLLÉ dosiahnu životné úspechy.

Produktom značky BOLLÉ dôverujú okrem slovenských aj reprezentanti ďalších krajín. Ako sa im darí, môžete vidieť TU>>

Viac o značke Bollé TU>>

26.1.2010 SNOW ADVENTURE 2010

30.1.2010 štartuje v Park Snow Donovaly "šnúra" zimných promoakcií na najväčších lyžiarskych strediskách Slovenska. Návštevníci budú mať možnosť osobne si pozrieť a vyskúšať produkty Bollé (slnečné okuliare, lyžiarske okuliare a lyžiarske helmy).
Okrem prezentácie produktov bude pripravaný celodenný zábavný program plný súťaží. Viac informácií nájdete v plagáte nižšie.
Tešíme sa na Vás!