Marketingové a PR aktivity 2011

24.3. Úspech Cébé atléta Jérémy Prévost

Získom druhého miesta vo finále 2011 Freeride World Tour, ktoré sa konalo v meste Verbier, mladý francúzsky freerider Jérémy Prévost podal vynikajúci výkon a skončil tretí v celkovom hodnotení.

Takýto úspech je o to pôsobivejší, že to bol Jeremyho prvý rok na takomto podujatí! Finálové kolo Freeride World Tour vo Verbier zažilo hladkú a rýchlu jazdu nováčika, prerušovanú bezchybnými skokmi v dvadsiatich centimetroch čerstvého snehu, zakončenú v excelentnom čase pred ostatnými súťažiacimi.

Takisto športovci sponzorovaní Cébé, francúzsky snowboarder Aurélien Routens a rakúska lyžiarka Eva Walkner podali pozoruhodné výkony – skončili na 5. mieste a 7. mieste v tomto poradí.

Tím Cébé freerider sa teraz pýši tromi z desiatich víťazstiev svetového šampionátu!!!!

9.3. Bollé Snow Fest 2011

V dňoch 11.-13.3.2011 sa na južnej strane Chopku uskutoční ďalší ročník podujatia Bollé Snow Fest. Ide o športovo spoločenskú akciu určenú všetkým priaznivcom zábavy na snehu a samozrejme fanúšikom Big Air.

Pripravený je pre vás snowbar, súťaž v jazde cez bazén a samozrejme najväčší feeski skok na Slovensku. Večer sú naplánované vystúpenia skupín Korben Dallas, Plus Mínus ako aj DJs Phonotik a Thomiq.

Samozrejmosťou bude prítomnosť značky Bollé. Tešíme sa na vás - vidíme sa na koske.

5.2.2011 Bollé na ďalšej akcii Snow Show

Ďalšia zo série promoakcií pod názvom Snow Show sa konala v známom lyžiarskom stredisku Vrátna. Bollé na nej opäť nechýbalo a tak si mohli návštevníci aj tento krát otestovať lyžiarske okuliare a helmy priamo na svahu.

Jazdci Bollé teamu otestovali Bollé výstroj aj na Big Air. Všetci to v zdraví prežili a tak sa vidíme 12.2.2011 na Skalke pri Kremnici.

Viac informácií o sérií Snow Show TU>>

2.2.2011 VÝHERCA JANUÁROVEJ SÚŤAŽE

Výherkyňou januárovej súťaže sa stala pani Marta Adamcová z Nitrianskeho Rudna. Získala slnečné okuliare značky Relax. Srdečne gratulujeme!

Novú súťažnú otázku na mesiac február nájdete TU>>

30.1.2011 Bollé na Snow show na Salamandre

V sobotu 30.1. sa konala prvá akcia zo série Snow show. Značka Bollé sa vďaka nej prezentovala návštevníkom lyžiarskeho strediska Salamandra pri Banskej Štiavnici.
Predstavila sa s aktuálnou kolekciou lyžiarskych, ale aj slnečných okuliarov a lyžiarskych heliem.

Akciu na Salamandre približujú obrázky.

14.1.2011 Nové víťazstvo pre Tanju Poutiainen a Bollé

Tanja Poutiainen skončila prvá v pretekoch Svetového pohára žien v nočnom slalome vo Flachau, Rakúsko. Tanja Poutiainen (Fínsko) sa o prvenstvo podelila s Mariou Rieschovou (Nemecko), pretože obe dosiahly v konečnom súčte rovnaký čas 1 minúta, 42,52 s.

Tanja si týmto odniesla svoje 11. víťazstvo vo Svetovom pohári. V tohtoročnej sezóne potvrdila dobrú formu, keď sa zo všetkých štartov umietsnila najhoršie na 4. mieste.

Tanja nosí model Bolné Nova.

Tanja Poutiainen

4.1.2011 Anna Haag víťazkou v Obersdorfe

Anna Haag, Cébé atlétka, sa stala víťazkou 4. etapy Tour de Ski v Obersdorfe v skiatlone na 10 km.
Viac informácií o produktoch Cébé TU>>.

cébé

3.1.2011 VÝHERCOVIA INTERNETOVEJ SÚŤAŽE OKTÓBER, NOVEMBER A DECEMBER´10

Výhercami súťaže na stránkach www.reginaimport.sk za posledné 3 mesiace roku 2010 sa stali Michaela Neckárová z Bratislavy, Zuzana Hažerová z Ľubotíc a František Adamčík z Čerenian. Získali športové slnečné okuliare značky Relax.

Srdečne gratulujeme! Súťažnú otázku na mesiac január nájdete TU>>

3.1.2011 TESSA WORLEY VEDIE SVETOVÝ POHÁR

Tessa Worley si upevnila vedenie v svetovom pohári prvenstvom v obrovskom slalome na pretekoch v Semmeringu. Potvrdila tak tohto sezónnu výbornú formu, ktorú jej pomáha zlepšovať aj značka Bollé.