Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2012

 

Snow Show 2013 20.12. Snow Show 2013 opäť s Bollé!

Zima je tu a s ňou aj Snow Show. Séria podujatí na najnavštevovanejších lyžiarskych strediskách umožní aj v tomto roku (okrem iného) vyskúšať si priamo na svahu produkty Bollé. Lyžiarske okuliare, prilby, slnečné okuliare a v tomto roku aj prilba s kamerou! Tešíme sa na vás! Začíname už 28.12.2012 v Snowland Valčianska dolina.

Naše Podlužany

Naše Podlužany

10.12. Naše Podlužany

Začiatkom decembra bola v obci Podlužany slávnostne predstavená kniha Naše Podlužany. Autormi publikácie sú Jozef Frtús a Ľubica Škrinárová. Kniha na 139 stranách zachytáva bohatú históriu obce, ako aj jej súčastnosť.

Spoločnosť REGINA IMPORT, s.r.o. sa ako jedna z firiem so sídlom v obci Podlužany rozhodla podporiť vydanie publikácie Naše Podlužany. Za ústretovať by sme chceli poďakovať starostke obce Ing.Ide Kováčovej.

sochi-2014

sochi-2014

8.12. SOCHI 2014 - Spoločná cesta k úspechu

Na sobotnej akcii v Jasnej predstavili svoj zámer reprezentovať Slovensko na zimnej olympiáde v Sochi 2014 lyžiarky Barbora Lukáčová a Petra Vlhová. Pre značku Bollé to bola príležitosť odprezentovať novinky pre sezónu 2012/2013.

K videniu boli aj modely so šošovkami Modulator Citrus Gun. Majú fotochromatickú funkciu, vďaka ktorej sa automaticky prispôsobujú aktuálnym svetelným podmienkam. Ide o univerzálne lyžiarske okuliare vhodné do rôznych svetelných podmienok.

 


bollé súťaž 11-12 3.12. Výherca novembrovej súťaže
Výherkyňou novembrovej súťaže o lyžiarske okuliare Bollé sa stala Lenka Kozempelová z Popradu. Srdečne gratulujeme!


relax-oktober 8.11. Výherca októbrovej súťaže
Výhercom októbrovej súťaže o plavecké okuliare a čiapku Relax sa stal Radovan Krajňak z Trebišova. Srdečne gratulujeme!

 

relax-september 1.10. Výherca septembrovej súťaže
Výhercom septembrovej súťaže o slnečné okuliare Relax sa stal Ivan Pecháč z Komárna. Srdečne gratulujeme!


relax-august 17.9. Výherca augustovej súťaže
Výhercom augustovej súťaže o slnečné okuliare Relax sa stal Martin Adamčík z Čerenian. Srdečne gratulujeme!


 

 

7.9. Expooptik 2012

V dňoch 7.-8.9.2012 prezentovala spoločnosť REGINA IMPORT, s.r.o. optickej verejnosti svoje produkty na výstave Expooptik 2012. Okrem iného sme predstavili novinky značiek Guess, Gant, Guess by Marciano, Skechers a Harley Davidson. K dispozícií bola kompletná ponuka slnečných okuliarov a okuliarových rámov pre sezónu jar/zima 2012/2013. Nechýbali ani ďalšie značky z ponuky REGINA IMPORT, s.r.o. - Serengeti, Avanglion, Polar Glare a ďalšie.

Expooptik 2012 Expooptik 2012 1 Expooptik 2012 2

 

3.9. Ján Riapoš vybojoval zlato!

Šéf Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš získal svoje tretie paralympijské zlato, keď vo finále stolnotenisového turnaja vozičkárov skupiny TT2 zdolal Kyung Mook Kima 3:1. Pre predsedu Slovenského paralympijského výboru je to štvrtá medaila z paralympijských hier v kariére, tretia zlatá.

Dodávateľom slovenského paralympijskeho družstva je Relax

 

zlato-paralympiada

 

 

1.8. Výherkyňa júlovej súťaže

Výherkyňou júlovej súťaže o slnečné okuliare Relax sa stala Zuzana Pecháčová z Komárna. Srdečne gratulujeme!

 

13.7. Uvedenie poštovej známky a publikácie k PH Londýn 2012

Dňa 13.7.2012 sa konalo uvedenie poštovej známky vydanej pri príležitosti konania XIV. Paralympijských hier v Londýne.

Do poštového života ju vypravili člen predstavenstva SPP Jean - Jacques Ciazynski, Veľvyslankyňa Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska na Slovensku Susannah Montgomerry, zástupkyňa Slovenskej pošty, a.s., POFIS M. Podolská a predseda Slovenského paralympijského výboru Ján Riapoš.

Spolu s jedinečnou poštovou známkou bola ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušanom Čaplovičom, autorom publikácie Ervínom Smažákom a dvomi zlatými paralympionikmi Veronikou Vadovičovou a Jánom Riapošom, uvedená do života aj ojedinelá kniha "Paralympijské hry vo filatelii", ktorá obsahuje kompletnú zbierku poštových materiálov z paralympijských hier.

Jedným z dodávateľov Slovenského paralympijskeho družstva je aj značka slnečných okuliarov Relax.

znamka 1 znamka 2

2.7. Výherca júnovej súťaže

Výhercom júnovej súťaže o športové slnečné okuliare R2 sa stal Milan Pramnik z Prešova. Srdečne gratulujeme!

 

25.6. RELAX partnerom NBL


Značka slnečných okuliarov Relax bude v letnej sezóne partnerom beach volejbalových podujatí NBL (Národná Beachvolejbalová Liga). Prepojenie slnečných okuliarov s beach volejbalom je v tomto prípade viac, ako namieste. Ochrana pred škodlivým UV žiarením sa počas letných dní stáva nevyhnutnosťou. Okuliare Relax ochránia zrak a vynikajúco sedia.

Okrem prezentácie značky na jednotlivých ihriskách v Bratislave, Nitre, Skalici, Zvolene, Košiciach a Trebišove sme sa rohodli v spolupráci s organizátorom podujatí zrealizovať súťaž o okuliare Relax. Princíp je jednoduchý, zapojiť sa môže každý - viac informácií na stránkach www.nbl.sk

Aj v tomto roku budeme držať palce Relax tímu, ktorý sa zúčastňuje bojov o celkové víťaztvo v súťaži tímov v rámci Nitrianskej Beachovej Ligy.

 

nbl-relax

 

4.6. Výhercovia súťaže na www.reginaimport.sk


Po dlhšej odmlke sa nám podarilo vylosovať výhercov súťaže na stránkach www.reginaimport.sk. Vzhľadom k tomu, že súťaž sa nakoniec natiahla na niekoľko mesiacov, rozhodli sme sa vylosovať hneď niekoľko výhercov:

Anna Kovanicova, Myjava

Marek Kečkéš, Bratislava

Marek Ďuga, Nitra

Zuzana Hazerova, Lubotice

Svetlana Džačovská, Prešov

 

Srdečne blahoželáme!

 

18.4. Bollé je dodávateľom SLOVENSKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÍMU

Niekoľko ročná spolupráca značky Bollé so slovenským olympijským tímom bude pokračovať aj na OH Londýn 2012. Veríme, že aj vďaka našim okuliarom budú mať slovenskí reprezentanti ideálne podmienky na podanie najlepších výkonov. LOH Londýn 2012 začínajú 27.7.2012.

Bollé-dodávateľ-slovenského-olympijského-tímu

24.2. - 26.2. OPTA 2012

V dňoch 24.2. - 26.2.2012 sa spoločnosť REGINA IMPORT,s.r.o. zúčastnila najväčšej stredoeurópskej optickej výstavy OPTA 2012 v Brne. Optickej verejnosti sme odprezentvali novinky pre sezónu jar/leto 2012 z ponuky značiek Guess, Gant, Guess by Marciano, Skechers, Harley Davidson, Serengeti a ďalších. Viac o týchto značkách v sekcii katalóg.

opta 2012 opta 2012 - 1 opta 2012 - 2 opta 2012 - 3 opta 2012 - 4 opta 2012 - 5

opta 2012 - 6