Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2014

anna fenninger 21.11. Anna Fenninger súčasťou Bollé tímu
Anna Fenninger, celková víťazka svetového poháru v lyžovaní pre rok 2014 sa stala súčasťou Bollé tímu. Anna nosí nové okuliare Bollé Nova II a prilbu Podium. Anne držíme palce pri obhajobe prvenstva.

27.9. Silmo-Paríž-Tony Parker-Bollé

Na výstave Silmo v Paríži zrealizovala značka Bollé tlačovú konferenciu s Tonym Parkerom. Tento aktuálny NBA víťaz je jednou z tvárí značky a podieľal sa aj na návrhu vybraných modelov. Okrem iného prezentoval verejnosti úspech značky, nakoľko táto získala prestížne ocenenie Silmo d'Or v športovej kategórií. Gratulujeme!


tony parker 1 tony parker 2 tony parker 3 tony parker 4 tony parker 5 tony parker 6

12. - 13.9. Expooptik 2014
Tradičná výstava Expooptik určená optickej verejnosti sa aj v tomto roku stala miestom, na ktorom sme mali možnosť predstaviť novinky pre sezónu 2014/2015. Najväčším ťahákom sa stali modely značky Guess. Atraktívny dizajn, široká škála farebných kombinácií a vyzívavý mladistvý imidž značky boli opäť tým najžiadanejším. Zdatnými sekundantmi boli modely značiek Serengeti, Marciano Guess, Gant, Skechers či Harley Davidson. Atraktívnu ponuku pre leto 2015 predstavili značky Polar Glare a Ozzie.
Modely z výstavy sa na pultoch predajní a optík začnú objavovať už v priebehu jesene 2014.

expooptik1 expooptik2 expooptik3 expooptik4 expooptik5 expooptik7
relax street workout 2014 14.6. Relax je partnerom Majstrovstiev Slovenska v STREET WORKOUT

Street Workout vznikol v USA ako alternatíva pre mladých ľudí, ktorí žili v chudobných častiach a nemohli si z rôznych finančných alebo časových dôvodov dovoliť chodiť do platených posilňovní. Ide teda o cvičenie, pri ktorom nie sú potrebné žiadne závažia. Používa sa len váha tela, cviky a pohyby sú prirodzenejšie ako pri klasickom posilňovaní.

Relax je partnerom Majstrovstiev Slovenska 2014. Súčasťou poroty bude aj naša kolegyňa Alžbeta Peťková - vicemajsterka Slovenska v Bodyfitness. Viac o akcii TU>>

nbl relax 2014 10.5. Relax aj v sezóne 2014 partnerom NBL
Značka slnečných okuliarov Relax je aj v roku 2014 partnerom série amatérskych volejbalových podujatí Národná beachvolejbalová liga. Viac o podujatiach na stránkach www.nbl.sk
vicemajsterka-slovenska-betka-petkova 19.4. Vicemajsterka Slovenska v Bodyfitness s podporou REGINA IMPORT, s.r.o.
Naša kolegyňa Betka Peťková sa v sobotu 19.4.2014 stala vicemajsterkou Slovesnka v Bodyfitness. Nominovala sa tak na májové Majstrovstvá Európy. Betke gratulujeme a držíme jej palce na "Európe"!

14.2. - 16.2. OPTA 2014
Každoročná optická výstava OPTA hostila aj tento krát expozíciu spoločnosti REGINA IMPORT, s.r.o. OPTA je výbornou príležitosťou, ako odprezentovať optickej verejnosti novinky z našej ponuky. Nechýbali naše prémiové značky Guess, Marciano Guess, Gant, Harley Davidson, či Skechers a samozrejme Serengeti.

opta 2014 opta 2014 opta 2014 opta 2014
Snow-Show-2014 11.1. - 2.3. Bollé na Snow Show 2014
Už tradičným partnerom podujatí Snow Show je značka Bollé. Každý z návštevníkov podujatí má možnosť priamo na svahu vyskúšať lyžiarske okuliare a lyžiarske prilby Bollé. V súťažiach sa okuliare dajú aj vyhrať, takže navštíviť lyžiarske stredisko, na ktorom sa práve koná Snow Show sa určite oplatí! Viac o podujatí TU>>