Produktové novinky

PR novinky

Marketingové a PR aktivity 2015

Bollé 6th Sence Bollé 6th Sence 11911
Športové okuliare Bollé 6th Sense sa stali víťazom veľkého testu cyklo okuliarov magazínu CyklistikaBollé 6th Sense sa stali víťazom veľkého testu cyklo okuliarov magazínu Cyklistika.
Prvenstvo získali v konkurencii 16-tich modelov. „Sú inovatívne, štýlové,perfektne sedia a zabezpečujú jazdcovi perfektnú vizibilitu vo všetkých možných podmienkach.“

Športové okuliare Bollé 6th Sense 11911 sa stali víťazom veľkého testu cyklo okuliarov magazínu Cyklistika.

Prvenstvo získali v konkurencii 16-tich modelov. „Sú inovatívne, štýlové,perfektne sedia a zabezpečujú jazdcovi perfektnú vizibilitu vo všetkých možných podmienkach.“

ocenenie-bolle-distributor 1.9. Ocenenie Bollé Distribútor pre zimu 2015 získala REGINA IMPORT, s.r.o.

Začiatkom septembra 2015 sa zástupcovia spoločnosti REGINA IMPORT, s.r.o. zúčastnili výročného stretnutia distribútorov značky Bollé. Z akcie si odniesli ocenenie pre najlepšieho distribútora produktov značky Bollé v kategórií Zima 2015.

Budeme sa snažiť, aby toto ocenenie nezostalo jediným a aby naši zákazníci aj naďalej zachovali priazeň značke Bollé.


1.7. Bollé na Tour de France 2015

Značka slnečných okuliarov Bollé bude mať zastúpenie aj na tohto ročnej Tour de France.

Nadviaže tak na svoju históriu v rámci týchto slávnych pretekov, kedy okuliare Bollé používali jazdci ako Greg LeMond, Miguel Indurain a Laurent Jalabert. V nadchádzajúcom ročníku svojimi okuliarmi značka vyzbrojí tímy AG2R La Mondiale a ORICA Green EDGE.

K dispozícií budú mať model Bollé 6th Sense a Bollé 6th Sense Rx, do ktorého je možné zabrúsiť dioptrické šošovky. Vyznačujú sa vysokou mierou prispôsobenia individuálnym tvarom tváre. Disponujú ľahkými šošovky z materiálu Trivex. Povrch šošoviek je ošetrený Antifog vrstvou, ktorá zabraňuje zahmlievaniu. Nechýba ani oleofóbna vrstva odpudzujúca nečistoty a masnotu, ako aj hydrofóbna vrstva umožňujúca plynulé odtekanie kvapiek vlhkosti z povrchu šošoviek.

tdf2015 tdf2015 tdf2015 tdf2015 tdf2015

Anna-WM2015 27.3. Anna Feninngerová a jej neuveriteľná sezóna s Bollé
Lyžiarka Anna Fenningerová vyhrala v tejto sezóne takmer všetko. Stala celkovou víťazkou Svetového pohára v alpskom lyžovaní a to aj vďaka podpore značky Bollé. Gratulujeme!


snow-show-bolle-2015 12.1. Škoda Snow Show 2015 aj s Bollé
Sme radi, že aj v roku 2015 je značka Bollé súčasťou série podujatí Škoda Snow Show. Široká verejnosť si tak bude môcť priamo na svahu vyskúšať najnovšie produkty z našej ponuky. k dispozícií budú lyžiarske okuliare a prilby z modelovej rady 2015. Tešíme sa na vás. Termíny jednotlivých podujatí nájdete v obrázku naľavo, alebo TU>>