Produktové novinky

PR novinky

 

Vladimír Horváth, zamestnancom od r.1996

REGINA IMPORT, s. r. o. mi dala možnosť niečo dokázať. A ja som ju využil. Za ten čas, čo som zamestnancom tejto spoločnosti, som toho veľa urobil. Keď som do REGINY nastúpil, stánkový trh so slnečnými okuliarmi v podstate neexistoval. A dnes je pokryté temer celé Slovensko a stále ideme dopredu.
Keď sa zamyslím, počas tých rokov, čo som tu zamestnaný, som nemal a ani dnes nemám dôvod uvažovať, že by som chcel pracovať pre inú spoločnosť. Práca tu ma baví

 

 

Kristína Kováčová, zamestnancom od r.2000

V roku 2000 som si chcela nájsť prácu a do REGINA IMPORT som išla len s jediným očakávaním - môcť pracovať. Okrem toho som tu však našla skvelý kolektív, pracovné prostredie s rodinnou atmosférou, zamestnanie, v ktorom som si vybudovala svoj status, v ktorej sa cítim ako doma. Venovala som tejto spoločnosti veľa rokov ale veľa som dostala. Nadobudla som sebavedomie, rozhľad, stala som sa oveľa komunikatívnejšou, priebojnejšou. To čo ma aj po toľkých rokoch motivuje k tomu, že každé ráno moje kroky smerujú do Podlužian do REGINA IMPORT , je dynamika tejto spoločnosti, predstava všetkého čo tu dnes zažijem a samozrejme kolektív. Keď človek dostane šancu zamestnať sa v perspektívnej spoločnosti, musí zo seba vydať maximum, potom však zožne patričné devízy vo forme úspechu, skúseností a tiež je súčasťou niečoho úspešného a veľkého.

Martina Mrázová, zamestnancom od r.2002

Som ten typ človeka, ktorý nemá rád veľké zmeny a začiatky, mne vyhovuje stereotyp. Je mi tu dobre medzi svojimi. Pracujem v REGINA IMPORT už niekoľko rokov a pre mňa je dôležité cítiť stabilitu, ktorú mi môj zamestnávateľ poskytuje

Štefan Galgóci, zamestnancom od r.2003

Prišiel som do REGINA IMPORT kvôli tomu, že som chcel pracovať za lepších pracovných aj mzdových podmienok. A to sa mi splnilo, aj nad rámec mojich očakávaní. Páčia sa mi naše športové aktivity, ktoré REGINA IMPORT organizuje, a ktoré posilňujňú náš super kolektív. Po toľkých, rokoch, čo tu prcaujem, sa už cítim ako inventár tejto spoločnosti, nadobudol som tu stabilnú pozíciu. Neviem si predstaviť, že by som mal pracovať pre inú spoločnosť, je mi tu dobre.