REGINA IMPORT už 10.-krát na veľtrhu OPTA BRNO 13.-15.marca 2020. IBA U NÁS - SWAROVSKI 12.2.2020


26. medzinárodný veľtrh očnej optiky, optometrie a oftalmológie

Opäť nastal čas ako na svetovej úrovni prezentovať a vidieť novinky okuliarových rámov a slnečných okuliarov, optiky, optometrie a oftalmológie. Svojim rozsahom a kvalitou patrí k najvýznamnejším prezentáciám očnej optiky, optometrie a oftalmologie v regióne strednej Európy. A ani tento rok tomu nebude inak. 

REGINA IMPORT už 10.-krát na OPTE

Áno, už 10.-krát. A ako to už pri "okrúhlinách" býva, zvykne sa bilancovať, a tak sme si aj my zaspomínali na cestu, ktorú sme za to obdobie prešli, na predchádzajúce ročníky veľtrhu, ktorý už patrí  k neodmysliteľnej súčasti. 

Za tých pár rokov sa všeličo zmenilo. Stali sme sa oficiálnym distribútorom našich značiek pre Českú republiku, pribrali sme do nášho týmu nových kolegov, rozšírili sme portfólio distribuovaných značiek, skrátka ako spoločnosť sme "vyrástli".

Na výstavy a veľtrhy prinášame každoročne novinky svetových značiek. Program sa vždy snažíme niečím zaujímavým obohatiť. Tak to bolo aj na výstave Expooptik v Trenčíne. 

Takto náš obchodný zástupca Marián žreboval výhercu horského bicykla na výstave Expooptik Trenčín. 

BEZ VÁS BY TO NEŠLO

Čo ale nemôžeme opomenúť a bez čoho by sme neboli tým kým sme, ste  vy, naši zákazníci. Za celé obdobie sa obchodné vzťahy zmenili na priateľské, čo si veľmi ceníme. O to viac sa snažíme poskytovať korektné obchodné podmienky a maximálny servis.

ČO PRINÁŠAME?

Ako  každý ročník aj tento sa pripravujeme precízne, s veľkým časovým  predstihom, aby sme zákazníkom priniesli len to najlepšie. A netýka sa to  len horúcich trendov značiek, ale aj serióznosti, prístupu, garancie  profesionality, osobitného prístupu k zákazníkom, ktorým sme vďačný, že ostávajú s nami.

Tento ročník sa môžete tešiť na súťaž o 2x horský bicykel Genesis v hodnote 749,99 Eu / ks r a na akciu v podobe balíčkov okuliarov za zvýhodnené ceny. To všetko v  zmanení nášho 10-teho výročia na OPTE.


HORÚCE NOVINKY

Tento ročník OPTY bude okrem iného aj o predstavení novej značky. V našom portfóliu pribudla značka Swarovski, ktorej sme sa od 01.01.2020 stali oficiálnym distribútorom pre český aj slovenský trh.

Ikonická, majstrovsky spracovaná a s nádychom pôvabu. Taká je kolekcia Swarovski, ktorá má ako kľúčový prvok svojich dizajnov krištále. Nezameniteľný štýl rámov a slnečných okuliarov sa spája s kvalitným spracovaním a jedinečným krištáľovým zdobením, ktoré unikátne odrážajú svetlo pri každom pohybe čím pútajú pozornosť. 

Okuliare Swarovski sú navrhnuté pre ženy, ktoré lákajú odvážne a neodolateľné dizajny vyžarujúce sofistikovanosť a štýl tým najlepším spôsobom. Krištále Swarovski dobyli celý svet. Milujú ich celebrity, ale aj každý trendy človek s dobrým vkusom a zmyslom pre krásu. Krištále Swarovski sú precízne vybrúsené a neuveriteľne jasné. Príďte sa o tom presvedčiť na veľtrh OPTA.


Veríme, že na nasledujúcom ročníku OPTY opäť navštívite našu expozíciu len tak, lebo nie je všetko len o biznise.


Takže milí zákazníci, veľmi si vážime Vašu priazeň a ďakujeme.


Tešíme sa na Vás!

PAVILON B - expozícia č.068


© ARSY line 2019 - 2020