Harley Davidson

harley davidson

V roku 1903 sa William Harley spojil s Arthurom, Williamom a Walterom Davidsonom s cieľom postaviť svoj prvý motocykel v malej kôlni na dvore v Milwaukee. Na uskutočnení tejto myšlienky pracovali nielen po nociach, ale aj víkendoch. Ručne vyrábali súčiastky, aby zostrojili svoje prvé tri motocykle. Ich tvorba sa stala nielen súčasťou svetových diaľníc, ale aj symbolom slobody, dobrodružstva a osobitosti.

Zámerom a vášňou Harley-Davidson® je napĺňanie snov o osobnej slobode. Ich nadšenci patria medzi jedných z najoddanejších fanúšikov značky na svete. Vášniví priaznivci značky Harley-Davidson® zakladajú regionálne kluby a stretávajú sa na zrazoch.

Dnes je Harley-Davidson® jednou z najuznávanejších a najrešpektovanejších značiek na svete s jedinečnou kultúrou nezlomného puta. Spoločnosť vyrástla zo skromných začiatkov a stala sa najväčším výrobcom a distribútorom motocyklov na svete.

Harley-Davidson® nakladá s týmto dedičstvom rovnako pri každom ráme okuliarov. Vyrába ich tým istým precíznym a jemným spôsobom ako súčiastky pre motocykle, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou svetových diaľníc.

Harley-Davidson® je súčasťou portfólia spoločnosti Marcolin od roku 2013. Používa vysoko kvalitné materiály ako je titán a nehrdzavejúca oceľ s rôznymi farbami a prepracovanými detailami, ktoré sú stvorené pre aktívny životný štýl nadšencov motocyklov Harley-Davidson®. Vďaka širokej škále rôznych veľkostí rámov dokonale sadnú na tvár, čím prinášajú každému zákazníkovi perfektný zážitok. Dámska kolekcia rámov je inšpirovaná dizajnom šperkov z vlastnej série Harley-Davidson®.

Viac na:

https://www.harley-davidson.com/cz/cs/index.html

https://www.facebook.com/HarleyDavidsonCZSK/

https://www.instagram.com/harleydavidson_czsk/

Okuliarové rámy

Harley Davidson opti

HD_191_2019 (přetaženo) 2.jpg HD_192_2019 (přetaženo) 2.jpg

Online katalóg - prelistujte/stiahnite

Slnečné okuliare

Harley Davidson sun

HD_191_2019 (přetaženo).jpg HD_192_2019 (přetaženo).jpg

Online katalóg - prelistujte/stiahnite

© ARSY line 2019 - 2021