Dainese

Dainese

Ergonomický dizajn pre úplnú slobodu pohybu, technické tkaniny, ktoré dokážu zvládnuť všetky typy počasia a vylepšená inovatívna ochrana. To sú kľúčové prvky kolekcie zimných športových produktov Dainese. Funkčné a inovatívne oblečenie a doplnky, špeciálne navrhnuté s využitím technických schopností Dainese vedia, ako vyhovieť najrôznejším potrebám moderných športových nadšencov.

Viac na:

https://www.dainese.com/row/en/corporate/

Facebook

Instagram

Twitter

YouTubePortfólio značky Dainese v sekcii WINTER SPORTS:Lyžiarske bundy a nohavice

Vyrobené tak, aby poskytovali mimoriadnu ochranu za všetkých poveternostných podmienok. Lyžiarske bundy Dainese sú jedinečnou kombináciou technológie a inovatívnych materiálov. Vyrobené pre tých najnáročnejších lyžiarov, ktorí vždy hľadajú maximálny výkon, ako aj pre každého, kto chce vyniknúť na svahoch a v každodennom živote.Downjacket 

Dainese Downjacket je navrhnutý tak, aby izoloval základné oblasti hornej časti tela a zaistila teplo a ideálne vetranie počas lyžovania bez toho, aby došlo k obmedzeniu pohybu.Thermo vrstvy

Dainese Termical Layers sú jedinečnou kombináciou dizajnu a vysokovýkonných materiálov, špeciálne navrhnutých tak, aby počas lyžiarskych aktivít dýchali a vy ste zostali v pohode. Je ideálnym riešením pre tých lyžiarov, ktorí požadujú reguláciu teploty a teploty aj počas väčšiny chladných dní na zjazdovkách.
Chrániče

Crániče Dainese sú vyrobené tak, aby čelil všetkým podmienkam a situáciám, čo dáva lyžiarom sebadôveru vyniknúť na svahoch a tešiť sa z bezpečia.


Lyžiarske rukavice

Rukavice HP sú rukavice Dainese určené pre najnáročnejších lyžiarov. Výstuže dlaní zaisťujú mimoriadnu odolnosť, zatiaľ čo grafika a výstuhy na vrchu im dávajú pretekársky vzhľad. Vďaka minimalistickému dizajnu, skvelému pohodliu a teplelnej výstelke s D-Thermo sú rukavice AWA dokonalým cross-funkčným riešením pre každodenné zimné výzvy, od zjazdoviek po centrum mesta, zatiaľ čo vonkajšia tkanina D-Dry vám pomôže vyrovnať sa aj so zlými poveternostnými podmienkami.


Lyžiarske prilby a okuliare

Bezpečnosť zvyšuje dôveru a rozširuje hranice každej zjazdovky. Aplikácia najmodernejších technológií Dainese na lyžiarske prilby a okuliare, a zameranie sa na detail zaručujú vynikajúcu ochranu a pohodlie spolu s výrazným štýlom pre každého lyžiara.


Pozrite si celú ponuku v katalógu ⬇

Lyžiarske prilby

Dainese Lyžiarske prilby

Lyžiarske okuliare

Dainese Lyžiarske okuliare

Online katalóg - prelistujte/stiahnite

Cyklo - doplnky

Dainese cyklo

E89QDP_DAINESE23B.000060H_SN007793_CLOSEUP04-1920x0_6EPZ0J.jpg FE9HWJ_DAINESE23B.000060F_SN007791_CLOSEUP03-1920x0_8ULNTC.jpg

Online katalóg - prelistujte/stiahnite

© ARSY line 2019 - 2023